Каталог матеріалів

Урок №54-55 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Чи може відоме стати невідомим? Природний заповідник

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №54-55. Чи може відоме стати невідомим? Природний заповідник. Діагностична робота

Мета: ознайомити дітей з Єланецьким природним заповідником Миколаївщини; вивчити правила поведінки в заповіднику; поглибити знання про тварин, їх особливі ознаки; активізувати пізнавальну діяльність дітей; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; закріплювати вміння ставити запитання; закріпити порядок виконання дій у виразах; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати любов і турботу до тварин, повагу до професій людей, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Вправа “Продовж речення”

Слайд6-7. Обчисли вирази й зістав результати з ключем. Запиши назву заповідника в Миколаївській області.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Гра “Утвори нові слова”

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Природний заповідник «Єланецький степ» 

Слайд12. Як можна об’єднати зображених тварин у групи? Назви ознаки, які допомогли тобі це зробити.

Слайд13. Перегляд відео “Один день з єгерем”

Слайд14. Вправа “Запитай”

Слайд15. Робота в підручнику.

Слайд16. Єгер розповів, що на території заповідника слід дотримуватися певних правил. Визначте, які з тверджень істинні, а які — хибні.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18. Перегляд відео “Історія чаю”

Слайд19. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. Частування.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні