Каталог матеріалів

Урок №53 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Збільшення і зменшення числа на кілька одиниць. Порівняння виразу і числа.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №53. Збільшення і зменшення числа на кілька одиниць. Порівняння виразу і числа.

Мета: ознайомити учнів із таблицями додавання та віднімання числа 2, збільшенням та зменшенням числа у кілька разів, узагальнювати за спільними ознаками, повторити склад чисел першого десятку; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-6. Усний рахунок. Склади та розв’яжи вирази за малюнками.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7 .Каліграфічна хвилинка.

Слайд 8. Розв’яжи вирази усно. №2 с 55

 .Слайд 9. Порівняй . Встав знаки <,>,=. №3 с 55.

Слайд 10. Рухлива вправа

Слайд 11 . Скільки зір стане? Якою дією знайдеш відповідь? №4 с 55.

Слайд 12 . Скільки метеоритів залишиться? Якою дією знайдеш відповідь? №4 с 55.

Слайд 13. Знайди та виконай №5 на сторінці 55. №5 с 55.

Слайд 14. У парах виразів числа однакові. А значення? Чому? №6 с 55.

Слайд 15.  Фізкультхвилинка.

Слайд 16. Чим схожі сузір’я? Накресли таку ламану, як ручка візка одного із сузір’їв. №7 с 55

 Слайд 17. Робота з зошитом. Домалюй зліва стільки фігур, щоб їх було на 2 більше. Закресли справа стільки фігур, щоб їх було на 2 менше.

№1 с 51.

Слайд 18. Робота з зошитом. Заповни таблицю. №2 с 51.

Слайд 19. Рухлива вправа.

Слайд 20-21 . Робота з зошитом. Розглянь схеми й запиши розв’язання задачі. №3 с 51.

Слайд 22. Робота з зошитом. Знайди та виконай №4 на сторінці 51.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні