Каталог матеріалів

Урок №53 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Виконуємо дії з величинами

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №53. Виконуємо дії з величинами.

Мета: формувати вміння розв’язувати складені задачі, актуалізувати знання співвідношення одиниць вимірювання довжини, вміння замінювати складене іменоване число простим; закріпити вміння порівнювати іменовані числа та виконувати арифметичні дії з числами, поданими в одиницях вимірювання довжини; формувати вміння переходити до розв’язування задачі різними способами через виконання по-іншому схематичного рисунка до задачі або через переформулювання запитання задачі, розв’язувати складені задачі.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

На попередньому уроці ви дізналися про один із можливих засобів відшукування різних способів розв’язування задачі — виконання по-іншому схематичного рисунка. Проте існує ще один засіб відшукування різних способів розв’язування задачі. Саме про нього ви сьогодні дізнаєтесь. Але перед цим ми повторимо співвідношення одиниць довжини та дії з іменованими числами.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 15. Завдання 1. Подай величини в зазначених одиницях вимірювання. Поясни свої дії.

Слайд 16. Завдання 2. Відшукай у записах помилки. Як їх виправити?

Слайд 17. Завдання 3. Знайди значення виразів.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Слайд 19. Завдання 4. Поясни хід розв‘язування задачі різними способами.

Слайд 20. Розв'язуємо задачі різними способами. Правило.

Слайд 21. Завдання 5. Поясни хід розв‘язування задачі різними способами, скориставшись підказками. Переформулюємо запитання:

Слайд 22. Розв'язуємо задачі різними способами. Правило.

Слайд 23. Завдання 6. Добери до задачі вираз. Чи можна розв'язати цю задачу різними способами?

Слайд 24. Завдання 2. Розв'яжи задачу.

Слайд 25-27. Завдання 7. Встав такі знаки арифметичних дій, щоб утворились істинні рівності.

Слайд 28. Рухлива вправа.

Слайд 29. Завдання 1. Заміни просте іменоване число складеним; складене – простим.

Слайд 30. Завдання 2. Відшукай помилки в записах. Розкажи, як їх виправити.

Слайд 31. Завдання 3. Знайди значення виразів.

Слайд 32. Завдання 4. Поясни хід розв‘язування задачі різними способами.

Слайд 33. Завдання 5. Добери до задачі вираз. Чи можна розв'язати цю задачу різними способами?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні