Каталог матеріалів

Урок №53-54 для 3 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Природне угруповання—море. Подорож- спостереження «Природне угруповання нашої місцевості»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок№53-54. Природне угруповання—море. Подорож- спостереження «Природне угруповання нашої місцевості»

Мета: збагатити уявлення учнів про рослинний і тваринний світ морів; розвивати вміння встановлювати зв’язки між рослинами і тваринами моря, будувати ланцюги живлення; з’ясувати, які дії людей можуть зруйнувати море як природне угруповання; виховувати любов до рідного краю і бережливе ставлення до його природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Відгадай загадку.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6-8. Більшість морських рослин – це водорості.

Слайд9-11. Населяють води морів різні за розміром організми:

Слайд12. Упізнай мешканців моря.

Слайд13. Розглянь риб, які живуть в морях.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15-19. Розглянь риб, які живуть в морях.

Слайд20. На берегах морів селяться:

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Довідничок.

Слайд23. Слово вчителя.

Слайд24. На морському дні живуть: молюски, краби, морські зірки.

Слайд25. Робота в підручнику.

Слайд26. Цікавинка.

Слайд27. Розкажи.

Слайд28. Робота в підручнику.

Слайд29. Довідничок.

Слайд30. Для роздумів.

Слайд31. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Організуйте подорож-спостереження за одним із природних угруповань, що є у вашій місцевості.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні