Каталог матеріалів

Урок №53-55 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Повітря. Дослідження властивостей повітря. Як зберегти повітря чистим? Проводимо дослідження.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №53-55. Повітря. Дослідження властивостей повітря. Як зберегти повітря чистим? Проводимо дослідження. Чи забруднюється повітря там, де ти живеш? Складання списку дій, яких можна вжити для покращення стану повітря.

Мета: з’ясувати властивості повітря дослідним шляхом; розвивати вміння проводити прості досліди, робити висновки, планувати свою діяльність, визначити значення повітря для людини, тварин і рослин, необхідність охорони повітря від забруднень, виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Відгадай загадку.

Слайд4. Повітря заповнює порожній простір, кожну щілину.

Слайд5. Де є повітря?

Слайд6. Дослід №1

Слайд7. Поміркуй. Чому ліхтарики піднімаються вгору?

Слайд8. Дослід №2

Слайд9. Дослід №3

Слайд10. Висновок.

Слайд11. Цікаво знати.

Слайд12. Дослід №4

Слайд13. Розглянь малюнки. Де працює повітря?

Слайд14. Властивості повітря.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17. Бережи повітря.

Слайд18. Що забруднює повітря?

Слайд19. Як берегти чисте повітря?

Слайд20. Досліди.

Слайд21. Розгляньте малюнки. Чим забруднюється наше повітря?

Слайд22. Цікаво знати.

Слайд23. Обери те, що людина може робити для того, щоб повітря було чистішим.

Слайд24. Колективна робота.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні