Каталог матеріалів

Урок №52 для 6 класу з математики за О. Істер - Відношення. Основна властивість відношення.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 52. Відношення. Основна властивість відношення.

Мета: сформувати вміння та знання про зміст дії ділення чисел; уяву про поняття відношення двох чисел, його змісту, властивості, а також поняття про взаємно обернені відношення; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосовувати основну властивість відношення чисел.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-9. Основні поняття з теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 10-11. Рухлива вправа.

Слайд 12 - 21. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 2 рівня складності: № 560, 561, 563, 565, 567.

Слайд 22. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23. Завдання.
Знайти відношення чисел.

 Слайд 24-25. Завдання:

Замінити відношення дробових чисел відношенням натуральних чисел.

Слайд 26-27. Індивідуальна робота.

Заробітна плата менеджера супермаркету електроніки у 2022 році становила 15 000 грн. Щомісяця із зарплати утримувалося 18 % податку на доходи фізичних осіб та 1,5 % військового збору. На початку року менеджер вирішив відкладати 10 % отриманих «на руки» грошей на придбання нового планшету, роздрібна ціна якого в супермаркеті, де він працює, становить 7500 грн. Через скільки місяців менеджер купив планшет, якщо супермаркет надав йому знижку 15 % від роздрібної ціни?

Слайд 28-29. Задачі на логіку.

У коробці лежать 3 білі та 5 чорних кульок. Яку найменшу кількість кульок потрібно витягнути навмання з коробки, щоб серед них обов’язково було:

1) дві білі кульки;

2) одна біла й одна чорна кульки;

3) дві чорні кульки;

4) дві кульки одного кольору?

Підсумок

Слайд 30. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 31. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 32. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні