Каталог матеріалів

Урок №52 для 3 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Що утворює опорно-рухову систему

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №52. Що утворює опорно-рухову систему

Мета: розширити і систематизувати знання дітей про опорно-рухову систему, призначенням та дією; розуміти цінність природи для життя людей, залежність якості життя людей від стану навколишнього середовища; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Робота з підручником.

Слайд7. Це цікаво….

Слайд8. Припустіть, який би вигляд мало тіло будь-якої живої істоти, якби в ньому не було скелета.

Слайд9. Практичне завдання.

Слайд10. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд11. Поміркуй.

Слайд12. Робота з підручником.

Слайд13. Перегляд відео.

Слайд14. Бесіда за змістом прочитаного.

Слайд15. Словникова робота.

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17. Практичне завдання.

Слайд18. Робота з підручником.

Слайд19. Робота в парах. Робота в зошитах.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Поміркуй.

Слайд22-24. Робота в зошитах.

Підсумок

Слайд25. Висновок.

Слайд26. Чи знаєте ви, що…

Слайд27. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд28. Рефлексія. Вправа «Веселка».

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні