Каталог матеріалів

Урок №52 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розвиток зв’язного мовлення. Написання переказу тексту за колективно складеним планом.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит з розвитку мовлення «Малюю словом»)

Урок № 52. Розвиток зв’язного мовлення. Написання переказу тексту за колективно складеним планом. Тема для спілкування: «Не врода прикрашає людину, а добрі справи».

Мета: учити учнів застосовувати набуті знання, уміння та навички у процесі виконання завдань; вчити писати розповіді на основі малюнків, вірша, вражень від музичного твору та власних спостережень, викладати свої думки в письмовій формі; розвивати аналітичне мислення, увагу; виховувати спостережливість, взаємоповагу; інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 4. Гімнастика для очей.

Слайд 5-6. Завдання 1. Прочитай текст.

Слайд 7-8. Завдання 2-3. Дай відповіді на подані запитання .

Слайд 9. Фізкультхвилинка.

Слайд 10. Пам'ятка написання переказу.

Слайд 11. Завдання 4. Прочитай ще раз текст. Визнач, скільки частин він має.

Слайд 12-15. Завдання 5. Постав запитання до кожної частини і запиши план.

Слайд 16-17. Завдання 6. Випиши з довідки слова, які характеризують кожну дівчинку.

Слайд 18. Завдання 7. Перекажи текст усно. Скористайся записаними запитаннями і словами.

Слайд 19. Завдання 8. Приготуйся записати переказ тексту. Зверни увагу, як пишуться подані слова.

Слайд 20. Завдання 9. Запиши переказ тексту. Розпочни із заголовка.

Слайд 21. Завдання 10. Прочитай свій переказ. Якщо знайдеш помилки – виправ їх.

Слайд 22. Завдання 11. Якщо бажаєш, прочитай у кріслі автора свій твір для однокласників і однокласниць.

Підсумок

Рефлексія

Слайд 23. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 24. Рухлива вправа.

Слайд 25. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні