Каталог матеріалів

Урок №52 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Різноманітність рослин. Їх будова

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Урок №52. Різноманітність рослин. Їх будова

Мета: ознайомити учнів з будовою рослин, формувати вміння розрізняти органи рослин, називати їх, з'ясувати значущість кожної частини рослин; розвивати увагу, мислення, мовлення; виховувати естетичне сприймання рослин, дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3-5. Вправа «Синоптик».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд6-10. Відгадай загадку.

Слайд11. Назвіть усі предмети, що ми відгадали одним словом (Рослини).

Слайд12-13. Гра «Інтерв’ю».

Слайд14. Які рослини вам зустрічаються дорогою до школи?

Слайд15-17. Гра. Якщо рослини ростуть на клумбі – плесніть у долоньки, а якщо — на грядці – тупніть ногами?

Слайд18. Усі рослинки різні, але вони мають однакові частини – органи.

Слайд19. Рухлива вправа.

Слайд20. Розгляньте окремі частини рослини, назвіть їх.

Слайд21. Назвіть органи рослини та для чого вони необхідні.

Слайд22-25. До нас на урок завітав незвичайний дідусь – Корінь і він хоче вам дещо розповісти.

Слайд26. Робота за підручником с. 3-5.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Фізкультхвилинка.

Слайд28. Робота в зошиті с. 1-5.

Підсумок

 Слайд29. Поєднай назву рослини з відповідним фото плоду.

Рефлексія

Слайд30. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд31. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою.