Каталог матеріалів

Урок №51 з математики для 4 класу за С. Логачевською - Задачі на знаходження руху

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального підручника «Математика. Автори: Логачевська Світлана Панасівна, Логачевська Тетяна Андріївна для 4 класу за програмою НУШ за 2024 р.

 

Урок №51.

Тема. Задачі на знаходження часу руху.

Мета: ознайомити учнів із поняттями: «швидкість», «час», «відстань»; пояснити, у яких одиницях вимірюють час руху об’єкта; розповісти, як пов’язані між собою відстань, швидкість і час руху та якими буквами їх позначають; формувати вміння знаходити час руху об’єкта; розв’язувати задачі на знаходження час руху; закріпити вміння аналізувати умову задачі, складати короткий запис, обирати правильний спосіб розв’язання, та робити перевірку отриманого результату; розвивати навички аналізу, порівняння, узагальнення та абстрактного мислення, логічне мислення, пам'ять, увагу; виховувати інтерес до математики.

Очікувані результати:

  • знають, у яких одиницях вимірюють час руху об’єкта;
  • розуміють як пов’язані між собою відстань, швидкість і час руху та якими буквами їх позначають;
  • вміють знаходити час руху об’єкта;
  • розв’язують задачі на знаходження час руху;
  • перевіряють правильність своїх обчислень.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-9. Усний рахунок.

Слайд 10. Каліграфічна хвилинка. 

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Слайд 12. Математичний диктант. 

Слайд 13. Перевірка диктанту.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 15. Робота над задачею.

Слайд 16. Вивчаємо нове.

Слайд 17. Робота над задачею.

Слайд 18. Виконуємо завдання.

Слайд 19. Виконуємо завдання.

Слайд 20. Виконуємо завдання.

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 22. Самостійна діяльність.

Слайд 23. Самостійна діяльність.

Слайд 24-25. Обчислюємо.

Слайд 26. Робота з таблицею.

Слайд 27-28. Обчислюємо.

Слайд 30-31. Виконуємо завдання.

Слайд 32. Робота над задачею.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 33. Домашнє завдання.

Слайд 34. Рефлексія. «Плюс – мінус – цікаво».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні