Каталог матеріалів

Урок №51 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Що об’єднує родину? Традиції у родині. Сімейні цінності.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №51. Що об’єднує родину? Традиції у родині. Сімейні цінності. Дослідження: «Які предмети тонуть у воді?» Комікс: «Як мати гарний настрій зранку?»

Мета: пояснити учням, які почуття пов'язують їх з близькими людьми; запропонувати учням описати традиції своєї родини; спонукати дітей розповісти про те, що його/її вразило, схвилювало; ініціювати спільні ігри; пояснити вплив способу життя, здорової поведінки та корисних звичок на здоров’я людини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Скільки людей у сім’ї героя вірша? Перелічіть їх.

Слайд5. Словничок.

Слайд6. Розкажи.

Слайд7. Це Захар і його родина. Поміркуй, хто, ким йому приходиться.

Слайд8. Розкажи.

Слайд9. Гра «Зімни газету»

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Досліди, які предмети тонуть у воді, а які — ні.

Слайд12. Поміркуй, чи завжди папір плаватиме?

Слайд13. Дослід з яйцем.

Слайд14. Розглянь фотографії. Які сімейні цінності вони ілюструють?

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Познач те, що зміцнює родину, символом.

Слайд17. Заповни піраміду цінностей своєї родини. На першому поверсі запиши назви найважливіших для вас цінностей. На другому – просто важливих. На третьому запиши те, чим ви можете поступитися.

Слайд18. Робота в підручнику.

Слайд19. Поміркуй.

Слайд20. Запам’ятай.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Цікаво знати.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні