Каталог матеріалів

Урок №51 для 4 класу з математики за С. Скворцовою - Розв’язуємо задачі

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 4 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 51. Розв'язуємо задачі

Мета: формувати вміння розв’язувати задачі на подвійне зведення до одиниці; навички письмового множення та ділення. Вдосконалювати навички усних обчислень. Зіставити задачі на подвійне зведення до одиниці різного рівня складності. Розвивати вміння розв’язувати прямі та обернені задачі до задач на подвійне зведення до одиниці. Формувати навички письмового множення на двоцифрове число; навички ділення з остачею; навички письмового множення та ділення на кругле число; розвивати логічне мислення учнів під час зіставлення задач, дослідження відмінностей на розв’язання задачі.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної

діяльності учнів.

Слайд 3-4. Узагальнення та систематизація вивченого. Усне опитування.

Слайд 5. Рухлива вправа для очей.

Слайд 6-7. Хвилинка каліграфії.

Слайд 8. Завдання 1. Полічи: від тисячі тридцяти двох до тисячі сорока чотирьох; від чотирьох тисяч шестидесяти семи до чотирьох тисяч семидесяти чотирьох.

Слайд 9. Завдання 2. Прочитай числа, записані в таблиці розрядів і класів. Поясни, що позначає кожна цифра в записі числа.

Слайд 10-12. Завдання 3. Порівняй задачі і розв’яжи їх.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14. Завдання 4. Розв'яжи задачу.

Слайд 15. Завдання 5. Розв'яжи задачу.

Слайд 16. Завдання 4. Розв'яжи задачу.

Слайд 17. Рухлива вправа.

Слайд 18-19. Завдання 1. Зістав задачі. До кожної задачі склади вираз, що є її розв’язанням. Знайди значення одержаних виразів, якщо а = 4, b = 68, с = 6.

Слайд 20-21. Завдання 2. Розв’яжи задачу 1. Зістав задачі 1 і 2. Як їх відмінність вплине на розв’язання задачі 2? Розв’яжи задачу 2.

Слайд 22-23. Завдання 3. Виконай ділення з остачею. Перевір результати.

Слайд 24. Завдання 4. Навколо шкільного стадіону розміщено 9 ліхтарів. Скільки проміжків між ліхтарями?

Слайд 25. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 26. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 27. Завдання для домашньої роботи.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні