Каталог матеріалів

Урок №51 з алгебри для 7 класу. О. Істер - Розв’язування типових вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 51. Розв’язування типових вправ і задач.

Мета: сформувати вміння застосовувати формули, та навчити знаходити квадрат суми і різниці двох виразів; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосовувати формулу квадрата суми і різниці двох виразів.

Тип уроку: повторення, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9 - 18. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності: № 698, 699, 701, 702(1), 704(1), 706, 707.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20-21. Задачі НМТ:

Укажіть вираз, тотожно рівний виразу (2х-3)2+12х.

Спростіть вираз -2ху2-(3ху2-2х2у)

Слайд 22 . Завдання підвищеної складності.

Піднесіть до куба за формулами скороченого множення: (2 + а)3; (2b - 1)3

Слайд 23 . Життєва математика. 

Знайдіть значення виразу і дізнайтеся рік початку будівництва

Софійського собору в Києві.

Підсумок

Слайд 24. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 25. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 26. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні