Каталог матеріалів

Урок №50 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Як Єрусалим став колискою трьох релігій?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої

Урок №50. Як Єрусалим став колискою трьох релігій?

Мета: ознайомити учнів із містом Єрусалим, із історичними релігійними пам’ятками культури, розвивати вміння працювати з історичною картою, вчити знаходити на карті місто Єрусалим, Мертве та Середземне моря, виховувати повагу до інших релігій світу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Емоційне налаштування.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Побесідуймо.

Слайд6. Як ти гадаєш, які з них позначають релігії?

Слайд7. Розглянь карту.

Слайд8. Довідничок.

Слайд9. Побесідуймо.

Слайд10. Поясни як ти розумієш?

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Головна християнська святиня - Храм Гробу Господнього.

Слайд13. Головна святиня для мусульман — мечеть Аль-Акса.

Слайд14. Головна святиня для юдеїв — Стіна Плачу.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17. В Ізраїлі — одні з кращих у світі медицина, освіта й армія.

Слайд18.Фізкультхвилинка.

Слайд19. Перегляд відео «Мертве море - унікальна лікувальна водойма»

Слайд20. Поясни зміст прислів’їв єврейського народу.

Слайд21. Назви пам’ятки культури.

Слайд22. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Обери те, що знаходиться в Ізраїлі.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні