Каталог матеріалів

Урок №50-51 для 6 класу з математики за О. Істер - Систематизація знань і підготовка до тематичного оцінювання. Самостійна робота №6

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 50-51. Систематизація знань і підготовка до тематичного оцінювання. Самостійна робота №6. Тематична контрольна (діагностувальна) робота №3.

Мета: узагальнити і систематизувати знання, вміння та навички виконувати арифметичні дії над звичайними дробами; застосовувати правила та властивості додавання, множення, віднімання та ділення при розв'язуванні вправ із звичайними дробами; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють виконувати всі арифметичні дії з дробами.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-18. Повторюємо основні поняття з теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 19-20. Рухлива вправа.

Слайд 21 - 36. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності: № 512, 548, 546, 545.

Слайд 37. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 38. Завдання.
Знайти значення виразу.

 Слайд 39. Завдання:

Розв’язати рівняння.

Слайд 40-41. Індивідуальна робота.

Миша-полівка з’їдає за добу 50 г зерна. Сова знищує за добу в середньому 8 мишей. Яку економію зерна дасть сова за своє життя, якщо сови живуть приблизно 60 років?

Слайд 42-43. Задачі на логіку.

Деяке число збільшили на 25 %. На скільки відсотків потрібно зменшити одержане число, щоб отримати початкове?

Підсумок

Слайд 44. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 45. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 46. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні