Каталог матеріалів

Урок №50 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Найдавніші археологічні знахідки

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №50. Найдавніші археологічні знахідки.

Мета: формувати в учнів уявлення про археологічні знахідки. Виготовити макети первісного житла і села, дослідити походження назви трипільської культури, спосіб життя і господарство трипільців.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Що люди можуть зробити, аби дізнатися про минуле. Прочитай ідеї Ганусі й Микити і додай свої варіанти.

Слайд6. Довідничок.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Запитання для обговорення.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд13. Запитання для обговорення.

Слайд14. Слово вчителя.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16.Фізкультхвилинка.

Слайд17. Трипільці.

Слайд18. Розглянь уважно світлини. Чим займались трипільці?

Слайд19. Перегляд відео “Розкопки найбільшого у світі Трипільського поселення”.

Слайд20. Робота в підручнику.

Слайд21. Запитання для обговорення.

Слайд22. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Порівняй оселю давніх трипільців та сучасний будинок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні