Каталог матеріалів

Урок №50-51 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Які рослини живуть удома? Дослід-спостереження: виро¬щування овочів на підвіконні

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої.

Урок №50-51. Які рослини живуть удома? Дослід-спостереження: вирощування овочів на підвіконні.

Мета: розширити та поглибити знання про кімнатні рослини; розвивати пізнавальний інтерес; виховувати екологічну свідомість, турботливе ставлення до кімнатних рослин, бажання доглядати за ними та оберігати їх.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Розкажи.

Слайд7. Кімнатні рослини поділяють на кілька груп.

Слайд8. Рослини, які мають гарні квіти.

Слайд9. Рослини з гарним листям.

Слайд10. Рослини, що в’ються і звисають.

Слайд11. Кактуси.

Слайд12. Дай відповіді на запитання.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Запам’ятай.

Слайд16-17. Чому люди вирощують кімнатні рослини?

Слайд18. Пригадай.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Цікаво знати.

Слайд21. Відгадай загадку і дізнайся яку рослину найкраще вирощувати на підвіконні.

Слайд22. Проведи дослід – спостереження.

Слайд23. Обміркуй.

Слайд24. Для роздумів.

Слайд25. Гра «Плескаю і тупаю»

Слайд26. Упізнай рослини. Які з них не є кімнатні?

Слайд27. Які з цих рослин ти хочеш виростити на підвіконні?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні