Каталог матеріалів

Урок №50-51 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І.О. Большаковою - Я розрізняю неживу і живу природу

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «І.О. Большакова, М.С. Пристінська»

 

Урок № 50-51. Я розрізняю неживу і живу природу.

Мета: формувати в учнів поняття «нежива природа», «жива природа»; учити дітей розрізняти живу і неживу природу; поглиблювати їх знання про значення природи для життя рослин, тварин та людей; формувати вміння спостерігати, робити висновки; активізувати пізнавальну діяльність дітей, розвивати самостійне мислення, уяву, доказове мовлення; виховувати любов до природи, бажання охороняти і примножувати її красу; виховувати тактовне ставлення один до одного, повагу, ввічливість, доброзичливість, вдячність, тактовність, щирість у спілкуванні.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Порівняй камінчик і курчатко.

Слайд6. Відгадай загадку.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Запам’ятай!

Слайд9. Розглянь малюнки та назви.

Слайд10. Відгадай загадку.

Слайд11. Розглянь малюнок та назви.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Розподіли предмети за групами.

Слайд14. Відгадай загадку.

Слайд15. Розгляньте таблицю.

Слайд16. Заповни таблицю.

Слайд17. Рухлива вправа.

Слайд18. Наведи малюнки.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні