Каталог матеріалів

Урок №5 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Безпека на зупинках громадського транспорту.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №005. Безпека на зупинках громадського транспорту.

Мета: ознайомити учнів з правилами безпечної поведінки на зупинках та правилами посадки в громадський транспорт. Навчити аналізувати дорожню ситуацію, враховуючи чинник зменшення зони оглядовості.

Очікувані результати: учні розпізнають дорожні знаки, якими позначають зупинки громадського транспорту і пояснюють інформацію, яку вони надають; пояснюють, чому небезпечно переходити дорогу на зупинці; пояснюють, до чого може призвести порушення правил поведінки на зупинці;

демонструють вміння безпечного очікування транспорту та безпечної поведінки при посадці і висадці з транспорту.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 7. § 5. Безпека на зупинках громадського транспорту.

Слайд 8. Прочитайте й обговоріть ситуацію:

Слайд 9. Дайте відповіді на запитання

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Робота з підручником.

Слайд 11. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 12. Виконайте завдання за допомогою мал. 10

Слайд 13. Перейдіть за QR-кодом і завантажте бланки. Пригадайте дорожні знаки та підпишіть у бланках, що вони означають. Позначте √ дорожні знаки, які ви бачите по дорозі від дому до школи.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15. Робота з підручником.

Слайд 16. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 17. Практичне завдання.

Слайд 18. Робота з підручником.

Слайд 19. Об’єднайтесь у групи та зіграйте сценки, які демонструють.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Робота з підручником.

Слайд 22. Дайте відповідь на запитання.

Слайд 23. Online завдання. Опишіть дорожню ситуацію. Як ви перейшли б таку дорогу? Обґрунтуйте свою думку.

Підсумок

Слайд 24-26. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 27. Оцініть свої досягнення.

Слайд 28. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні