Каталог матеріалів

Урок №49 з математики для 4 класу за С. Логачевською - Задачі на знаходження відстані.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального підручника «Математика. Автори: Логачевська Світлана Панасівна, Логачевська Тетяна Андріївна для 4 класу за програмою НУШ за 2024 р.

 

Урок №49.

Тема. Задачі на знаходження відстані.

Мета: ознайомити учнів із поняттями: «швидкість», «час», «відстань»; пояснити, у яких одиницях вимірюють відстань руху об’єкта; розповісти, як пов’язані між собою відстань, швидкість і час руху та якими буквами їх позначають; формувати вміння знаходити відстань руху об’єкта; розв’язувати задачі на знаходження відстані руху; закріпити вміння аналізувати умову задачі, складати короткий запис, обирати правильний спосіб розв’язання, та робити перевірку отриманого результату; розвивати навички аналізу, порівняння, узагальнення та абстрактного мислення, логічне мислення, пам'ять, увагу; виховувати інтерес до математики.

Очікувані результати:

  • знають, у яких одиницях вимірюють відстань руху об’єкта;
  • розуміють як пов’язані між собою відстань, швидкість і час руху та якими буквами їх позначають;
  • вміють знаходити відстань руху об’єкта;
  • розв’язують задачі на знаходження відстані руху;
  • перевіряють правильність своїх обчислень.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-9. Усний рахунок.

Слайд 10. Усне опитування.

Слайд 11. Каліграфічна хвилинка. 

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 14. Колові вирази.

Слайд 15. Робота над задачею.

Слайд 16. Вивчаємо нове.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18. Робота над задачею.

Слайд 19. Виконуємо завдання.

Слайд 20. Виконуємо завдання.

Слайд 21. Виконуємо завдання.

Закріплення вивченого.

Слайд 22. Виконуємо завдання.

Слайд 23. Виконуємо завдання.

Слайд 24. Виконуємо завдання.

Слайд 25. Робота над задачею.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 26. Домашнє завдання.

Слайд 27. Рефлексія. «Плюс – мінус – цікаво».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні