Каталог матеріалів

Урок №49 для 3 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Яку будову має наше тіло

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №49. Яку будову має наше тіло

Мета: розширити і систематизувати знання дітей про будову людського тіла та його частини, призначенням та дією, учити знаходити, показувати частини тіла на собі; розуміти цінність природи для життя людей, залежність якості життя людей від стану навколишнього середовища; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Знайомимося з розділом.

Слайд6. Пригадай.

Слайд7. Робота над віршем.

Слайд8. Робота з підручником.

Слайд9. Доведіть, що людина теж частина живої природи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд10. Завдяки яким своїм чеснотам вона змогла створити такий досконалий сучасний світ?.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Прочитайте прислів’я і поясніть їх.

Слайд13. Робота з підручником.

Слайд14. За малюнком назвіть частини тіла людини. До якої б удови вони належать?

Слайд15. Які винаходи вчених допомогли побачити внутрішні органи людини?

Слайд16. Розгляньте малюнок. Прочитайте підписи. Зверніть увагу, де розташовані основні органи. Визначте, де розміщені серце, легені, шлунок, печінка, кишківник, головний мозок.

Слайд17. Словникова робота.

Слайд18. Робота з підручником.

Слайд19. Робота зі схемою.

Слайд20. Бесіда за змістом прочитаного.

Слайд21. Робота з підручником.

Слайд22. Словникова робота.

Слайд23. Робота з підручником.

Слайд24. Фізкультхвилинка.

Слайд25. Робота в групі.

Слайд26. Доведіть, що кожній людині потрібно знати будову свого організму.

Слайд27. Практична робота.

Слайд28. Створення лепбука «Моє тіло».

Слайд29-32. Робота в зошитах.

Підсумок

Слайд33. Висновок.

Слайд34. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд35. Вправа «Все в твоїх руках».

Слайд36. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего.

Слайд37. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні