Каталог матеріалів

Урок №49 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Вступ до теми. О. Лобода «Мрія»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №49. Вступ до теми. О. Лобода «Мрія»

Мета: читати виразно та правильно вголос оповідання «Мрія» (за О. Лободою); визначати послідовність подій у художньому тексті; визначати тему і головну думку в тексті; розмірковувати, якими рисами характеру має володіти людина і чому; складати перелік чеснот і рис характеру, якими володіє літературний персонаж.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організаційний момент.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Вивчаючи цю тему ти:

Слайд7. Робота в підручнику.

Слайд8. Розглянь об’єкти, які в різні часи допомагали письменникам записувати твори. Як, на твою думку, Олена Лобода записує свої оповідання? Познач потрібний об’єкт.

Слайд9. Збери з розкиданих слів назви трьох оповідань, які ти прочитаєш цього місяця, і запиши їх у зошиті.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11-12. Читаємо твір «Мрія»

Слайд13. Гімнастика для очей.

Слайд14-15. Читаємо твір «Мрія»

Слайд16. Дихальна вправа.

Слайд17. Дай відповіді на запитання.

Слайд18.Фізкульхвилинка.

Слайд19-20. Пригадай події, про які йдеться у прочитаному уривку, та обери правильні варіанти відповідей.

Слайд21. Розв’яжи вирази та розфарбуй зображення в зошиті відповідними кольорами.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Для роздумів .

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні