Каталог матеріалів

Урок №49 для 3 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Об’єкти та їх властивості. Групи об’єктів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №49. Об’єкти та їх властивості. Групи об’єктів.

Мета: ознайомити учнів з визначенням поняття «об'єкти», сформувати вміння описувати властивості об'єктів, сформувати в учнів вміння розрізняти множини об'єктів за певними властивостями.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розкажи про себе.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Пригадай.

Слайд8-11. Гра «Плескаю і тупаю»

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13-16. Гра «Плескаю і тупаю»

Слайд17. Слово вчителя.

Слайд18. Розглянь схему. Доповни прикладами.

Слайд19. Запам’ятай.

Слайд20. Слово вчителя.

Слайд21. Крапля олії — рідке тіло. Воно утворене речовиною олією.

Слайд22. Повітря — газоподібне тіло. До його складу входить багато речовин (азот, кисень, вуглекислий газ тощо)

Слайд23. Запам’ятай.

Слайд24. Досліди.

Слайд25.Фізкультхвилинка.

Слайд26. Установи відповідність між властивістю та її визначенням.

Слайд27. Слово вчителя.

Слайд28. Робота в підручнику.

Слайд29. Запитання для обговорення.

Слайд30. Підсумуймо.

Слайд34. Робота в зошиті.

Слайд32. Назви по три властивості кожного предмета.

Слайд33-36. Стрілочка якого кольору, вказує на правильну відповідь. Чому?

Слайд37. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд38. Дай відповіді на запитання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні