Каталог матеріалів

Урок №49 для 4 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Материки, океани і частини світу на географічних картах.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №049. Материки, океани і частини світу на географічних картах.

Мета: мати уявлення про Землю як спільний дім для всіх людей, та необхідність толерантного ставлення до різноманітності культур, звичаїв народів; вчити виявляти інтерес і повагу до різних культур і звичаїв; називати назви материків, океанів; знаходити і показувати на картах материки, океани та інші об’єкти відповідно до навчального завдання; формувати позитивне ставлення до навчання; виховувати дружні стосунки в класі, доброзичливе ставлення до учнів школи; розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

Слайд 4. Ранкове коло.

Слайд 5. Фенологічні спостереження.

Слайд 6. Вправа для очей.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 7. Пригадуємо.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Словникова робота.

Слайд 10. Євразія

Слайд 11. Африка.

Слайд 12. Практичне завдання.

Слайд 13. Рухлива вправа

Слайд 14. Південна і Північна Америки.

Слайд 15. Практичне завдання.

Слайд 16. Антарктида.

Слайд 17. Практичне завдання.

Слайд 18. Австралія.

Слайд19. Практичне завдання.

Слайд 20. Словникова робота.

Слайд 21. Робота зі схемами.

Слайд 22-23. Практичне завдання.

Слайд 24. Чому так кажуть.

Слайд 25. Практичне завдання.

Слайд 26. Фізкультхвилинка

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27-31. Робота в зошитах.

Слайд 32. Перевіряємо себе.

Слайд 33. Інтерактивна вправа.

Підсумок

Слайд 34. Коротко про головне.

Слайд 35. Чи знаєте ви, що….

Слайд 36. Домашнє завдання

 Рефлексія

Слайд 37. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні