Каталог матеріалів

Урок №48 з математики для 7 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Знаходження числа за значенням його дробу.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 48. Знаходження числа за значенням його дробу. Порядок дій у виразах.

Мета: формувати вміння знаходити число за його дробом, застосовувати ці вміння в практичних ситуаціях; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють знаходити число за його дробом, застосовувати ці вміння в практичних ситуаціях.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-15. Основні поняття з теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 16-17. Рухлива вправа.

Слайд 18 - 41. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-3 рівня складності: № 501, 502, 504,520, 522, 524,539 .

Слайд 42. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 43. Завдання.
Бригада за перший день зорала 60 га, що становить 1/4 поля. Знайди площу поля.

 Слайд 44. Завдання:

На маршрут вийшло 54 автобуси, що становить 0,9 від усіх автобусів автопарку. Скільки автобусів не вийшло на маршрут?

Слайд 45. Індивідуальна робота.

Шкільна ділянка має форму прямокутника, розміри якого 10 м і 15 м. Посередині неї облаштували спортивний майданчик так, що навколо нього утворилася доріжка завширшки 1 м. Яка площа спортмайданчика?

Слайд 46-47. Задачі на логіку.

Гроші, вкладені в акції фірми «Альфа», приносять 20 % щорічного прибутку. За скільки років вкладена сума подвоїться?

Підсумок

Слайд 48. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 49. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 50. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні