Каталог матеріалів

Урок №47 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Порівняння місткості (обʼєму). Літр. Складання задач за малюнками і схемами.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №47. Порівняння місткості (обʼєму). Літр. Складання задач за малюнками і схемами .

Мета: ознайомити дітей із поняттям одиниці місткості - «літр», закріпити вміння складати рівності і нерівності , узагальнювати за спільними ознаками; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4.Усний рахунок .

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 6.  Полічи сніжинки на полі. Назви однакові сніжинки по прядку згори вниз, знизу вгору . №1 с 49.

Слайд 7. Знайди та виконай №2 на сторінці 49.

Слайд 8. Скільки літрів соку, води, олії? №3 с 49.

Слайд 9. Рухлива вправа.

Слайд 10. Відра якої місткості наповнили снігом зліва? Скільки літрів води з нього утворилося? №4 с 49.

Слайд 11. Чи залишиться вода у відрі ? Склади задачу. №4 с 49.

Слайд 12. Розв’яжи вирази. №5 с 49.

Слайд 13. Які тут фігури? №6 с 49.

Слайд 14. Робота з зошитом . Розглянь малюнки й рівності. Як отримали число 0? №1 с 43.

Слайд 15.  Фізкультхвилинка.

Слайд 16.  Робота з зошитом .З’єднай лініями малюнки й схеми до них. №2 с 43.

 Слайд 17. Робота з зошитом. Обведи умову задачі олівцем синього кольору, а запитання – червоного. №3 с 43.

Слайд 18. Робота з зошитом. Обведи умову задачі олівцем синього кольору, а запитання – червоного. №3 с 43.

Слайд 19 . Рухлива вправа

Слайд 20 . Робота з зошитом. Встанови закономірність. Заповни пропуски. №4 с 43.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні