Каталог матеріалів

Урок №47 для 4 класу з української мови за М. Вашуленко - Подовженні мякі приголосні звуки. Правильно вимовляю і записую слова з подовженими мякими приголосними звуками.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. Вашуленко, Н. Васильківська, С. Дубовик»

Урок №47. Подовженні м'які приголосні звуки. Правильно вимовляю і записую слова з подовженими м'якими приголосними звуками.

Мета: поглибити знання учнів про тверді та м’які приголосні звуки; удосконалювати вміння розрізняти тверді та м’які приголосні звуки на слух; формувати навички літературної вимови слів з м’якими і твердими приголосними, учити позначати м’якість приголосних на письмі знаком м’якшення розвивати кмітливість, уважність; розвивати усне і писемне мовлення, мислення, творчі здібності учнів; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3. Перевірка домашніх тренувальних вправ.

Слайд 4. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 5. Рухлива вправа.

Слайд 6. Пригадай!

Слайд 7. Прочитай слова, правильно вимовляючи подовжені м’які приголосні звуки.

Слайд 8. Запам‘ятай!

Слайд 9. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 10. Прочитай рядки з вірша Володимира Сосюри. Визнач тему

тексту.

Слайд 11. Випиши слова з подвоєними буквами, поділяючи їх для переносу.

Слайд 12. Запам‘ятай!

Слайд 13. За поданим зразком утвори і запиши пари слів.

Слайд 14. Усно зроби звуко-буквений аналіз одного з утворених слів.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16. Запиши слова. Який із варіантів, поданих у дужках, ти вибереш?

Поясни чому.

Слайд 17. Підкресли букви, які позначають подовжені м’які приголосні звуки.

Слайд 18. Прочитай загадку Юлії Черниш. Відгадку запиши.

Слайд 19. Запиши слова, уставляючи пропущену букву, де це потрібно..

Слайд 20. Знайди «зайве» слово в кожному рядку.

Слайд 21. Підкресли орфограми у словах і обґрунтуй написання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні