Каталог матеріалів

Урок №47 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Хто такі герої? Як діяти під час пожежі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №47. Хто такі герої? Як діяти під час пожежі?

Мета: пояснити учням можливі наслідки для себе від необачної поведінки вдома; визначити осіб, які можуть надати допомогу у разі небезпеки; спонукати дітей відшукувати інформацію про видатних українців, описувати їхню важливість для України; розробити правила безпеки, вивчити телефони служби допомоги; пояснити, яку просту допомогу можна надати під час пожежі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь повідомлення, яке Жужик отримав від Рудки.

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. У разі виникнення пожежі, телефонуйте за номером 101.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Пригадай основні дії при пожежі.

Слайд10. Мультфільм “Корисні підказки. Вперед, вогнеборці!”

Слайд11. Чому людей, зображених на світлинах, можна назвати героями?

Слайд12. Відеорозповідь «Найстарший доброволець»

Слайд13. Хто для тебе є героєм? Підготуй інформацію про свого героя за планом. Презентуй результати своєї роботи однокласникам.

Слайд14. Чи знайомий тобі цей вислів?

Слайд15. Довідничок.

Слайд16.Фізкульхвилинка.

Слайд17. Розгадай ребус.

Слайд18. Відповідь.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні