Каталог матеріалів

Урок №46 з математики для 7 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Розв’язування вправ і задач на знаходження дробу від числа. Самостійна робота №6

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 46. Розв’язування вправ і задач на знаходження дробу від числа. Самостійна робота №6.

Мета: ознайомитися з основними правилами множення звичайних дробів та дробу на мішане число; закріпити правила на практиці; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють скорочувати дроби і зводити їх до нового знаменника.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Математична розминка.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Рухлива вправа.

Слайд 8 - 25. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-4 рівня складності: № 443, 470, 471. Самостійна робота.

Слайд 26. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27. Завдання.
Що більше та на скільки: різниця чисел 11/9 і 3/8 чи їхній добуток?

Слайд 28. Завдання: обчислити вираз.

Слайд 29. Індивідуальна робота.

Кількість відсутніх у класі учнів та учениць становила 1/6 кількості присутніх. Після того як один учень вийшов із класу, кількість відсутніх склала 1/5 кількості присутніх. Скільки учнів та учениць навчається в класі?

Слайд 30-31. Задачі на логіку.

Черепаха повзе по площині зі сталою швидкістю, змінюючи напрямок руху на 90° через кожні 15 хв. Доведіть, що повернутися в точку «старту» вона зможе тільки через цілу кількість годин після початку руху?

Підсумок

Слайд 32. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 33. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 34. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні