Каталог матеріалів

Урок №46 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Класифікація водних екосистем.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №46. Класифікація водних екосистем.

Мета: формування в учнів уявлень про основи функціонування водних екосистем, їх класифікацію.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Робота в підручнику.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7-8. Відгадай загадку.

Слайд9. Запам’ятай.

Слайд10. Морські екосистеми.

Слайд11-12. Прісноводні екосистеми.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Робота в підручнику.

Слайд15. Запитання для обговорення.

Слайд16. Дніпро - найбільша річка України.

Слайд17. Цікаво знати.

Слайд18. Ялпуг – найбільше озеро в Україні.

Слайд19. Світязь – найглибше озеро України.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Найбільше гірське озеро — Синевир.

Слайд22. Найвисокогірніше озеро — Бребенескул.

Слайд23. Довідничок.

Слайд24. Найвідоміше — озеро Сиваш, з якого добувають кухонну сіль.

Слайд25. Куяльницький лиман (Одеська область). На його берегах розташована найнижча точка України.

Слайд26. Підсумуймо.

Слайд27. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд28-29. Запитання для обговорення.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Підсумуймо.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні