Каталог матеріалів

Урок №45 для 4 класу з української мови за М. Вашуленко - Вимова і написання слів із дзвінкими приголосними звуками в кінці слова і складу. Правильно вимовляю і пишу слова із дзвінкими

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. Вашуленко, Н. Васильківська, С. Дубовик»

Урок №45. Вимова і написання слів із дзвінкими приголосними звуками в кінці слова і складу.

Мета: поглибити знання учнів про дзвінкі і глухі приголосні звуки; вправляти у вимові та правописі слів із дзвінкими та глухими приголосними звуками; формувати в учнів уявлення про утворення і різницю – дзвінких і глухих приголосних; розвивати кмітливість, уважність; розвивати усне і писемне мовлення, мислення, творчі здібності учнів; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3. Перевірка домашніх тренувальних вправ.

Слайд 4. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 5. Рухлива вправа.

Слайд 6. Пригадай і розкажи у класі.

Слайд 7. Прочитай вірш Катерини Перелісної, виразно вимовляючи дзвінкі

приголосні звуки у виділених словах.

Слайд 8. Випиши виділені слова. Підкресли в них букви, що позначають

дзвінкі приголосні звуки.

Слайд 9. Запиши народні прикмети, уставляючи пропущені букви.

Слайд 10. Виразно прочитай прикмети, чітко вимовляючи дзвінкі приголосні

звуки, уставлені тобою.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 12. Пограйтесь у гру «Вилучте «зайве» слово».

Слайд 13. Прочитай і запиши прислів’я. Як ти їх розумієш? Підкресли букви,

що позначають дзвінкі приголосні звуки.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15. До поданих у стовпчиках слів доберіть і запишіть спільнокореневі так, щоб у кінці слова чи складу були букви, що позначають дзвінкі приголосні звуки. Підкресліть букви, які позначають ці приголосні звуки.

Слайд 16. Хвилинка спілкування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні