Каталог матеріалів

Урок №45 для 4 класу з математики за С. Скворцовою - Перевіряємо свої досягнення

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 4 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 45. Перевіряємо свої досягнення. Повторюємо вивчене

Мета: з’ясувати рівень навчальних досягнень учнів — вмінь виконувати письмове множення і ділення на одноцифрове число, множення і ділення на кругле число; розв’язувати рівняння, в яких один із компонентів або праву частину подано числовим виразом; розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного способом відношень, на подвійне зведення до одиниці та складати обернені до них; виконувати ускладнені завдання на відновлення рівностей.

 Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної

діяльності учнів.

Слайд 3-5. Узагальнення та систематизація вивченого. Усне опитування.

Слайд 6. Рухлива вправа для очей.

Слайд 7-8. Хвилинка каліграфії.

Слайд 9. Завдання 1. Знайди значення виразів усно. Чим цікаві випадки множення і ділення в кожному стовпчику?

Слайд 10. Завдання 2. Знайди значення добутків письмово.

Слайд 11-12. Завдання 3. Знайди значення часток письмово.

Слайд 13. Завдання 4. Розв’яжи задачу.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15-17. Завдання 5. Добери вираз, що є розв’язком поданої задачі. Знайди значення виразу, якщо а = 942.

Слайд 18-19. Завдання 6. Зістав задачі. У чому відмінність? Як ця відмінність вплине на розв’язання задач? Розв’яжи задачу 2.

Слайд 20. Завдання 7. Розв’яжи рівняння.

Слайд 21. Рухлива вправа.

Слайд 22 Завдання 1. Число 753 можна замінити такою сумою розрядних доданків:

Слайд 23. Завдання 2. 240 помножити на 2 — це те саме, що:

Слайд 24. Завдання 3. 630 розділити на 3 — це те саме, що:

Слайд 25. Завдання 4. Знайди значення виразів.

Слайд 26. Завдання 5. У таблиці подано інформацію про продаж в інтернетмагазині пакетів із кормом для котів. Визнач, скільки пакетів корму продавали щомісяця, якщо позначає 140 пакетів, а — 70 пакетів.

Слайд 27. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 28. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 29. Завдання для домашньої роботи.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні