Каталог матеріалів

Урок №44 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Як заощаджувати енергію?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок 44. Як заощаджувати енергію?

Мета: дати дітям уявлення про енергоощадні технології; навчати застосовувати в житті знання про збереження тепла й електроенергії в побуті; дослідити, як можна зменшити втрати тепла та електроенергії в оселях; активізувати пізнавальну діяльність дітей; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища, пізнавальний інтерес, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу. Вправа «Чи все взяли на урок?»

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Що спільного в цих приладів?

Слайд6. Розкажи.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Виконай завдання в зошиті.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Проведіть дослід.

Слайд12. Розглянь інфографіку в зошиті.

Слайд13. Як тепло виходить з нашого дому?

Слайд14. Необхідно дбати про утеплення приміщень.

Слайд15. Запам’ятай!

Слайд16-17. Запам’ятай правила поведінки з обігрівальними приладами.

Слайд18.Фізкультхвилинка.

Слайд19. За показаннями лічильників визнач, скільки газу й електроенергії використала родина Володі протягом місяця.

Слайд20. Обчисли.

Слайд21. Енергозбереження.

Слайд22. Вправа “Збери прислів’я”

Слайд23. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Побесідуймо.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні