Каталог матеріалів

Урок №44 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Що я можу зробити для спільної справи?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №44. Що я можу зробити для спільної справи?

Мета: розповісти учням про те, як працюють бджоли задля спільної справи; вчити учнів аналізувати власну поведінку під час проведення спільного заходу;

- вчитися описувати послідовність дій під час проведення дослідження;

- провадити (самостійно або в групі) прості досліди;

- встановлювати логічну послідовність подій або дій;

- укладати послідовність дій (алгоритм), які потрібно виконати

для досягнення мети у повсякденній діяльності;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-5. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

Слайд6. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд7. Яким є внесок кожної бджоли у процес вироблення меду? Розкажи.

Слайд8. Для роздумів.

Слайд9. Пізнавальне відео «Бджоли і мед»

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Досліди, наскільки важливим є кожен у спільній справі.

Слайд12. Прочитавши “Медову казку” Василя Тибеля, учні 2-го класу вирішили інсценізувати уривок з неї.

Слайд13. Разом з однокласниками підготуйте виставу за мотивами прочитаного твору.

Слайд14. Оціни власну участь в організації вистави.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Корисні підказки «Вперед, на сцену!»

Слайд17. Обери прямокутники з назвами дій, які ти можеш виконати, готуючи з друзями виставу. За потреби зроби доповнення.

Слайд18. Оціни свій внесок у підготовку вистави за мотивами казки В.Тибеля.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Які емоції були після вистави? Обери.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні