Каталог матеріалів

Урок №43 для 1 класу з курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Зимові розваги. Правила безпечної поведінки. Робимо сніговика з паперу

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

 

Календарно-тематичне планування інтегрованого курсу за підручником «Я досліджую світ. Автори: Н.М. Бібік та Г.П. Бондарчук» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок№ 43. Зимові розваги.

Очікувані результати: учні мають уявлення про зимові розваги, вміють грати різні зимові ігри; вміють дотримуватися правил поведінки під час зимових розваг.

Мета:

формування предметних компетентностей:

розширювати знання дітей про зимові розваги; активізувати словник; формувати поняття про необхідність дотримання правил безпеки під час зимових розваг; сприяти розвитку дослідницької активності, творчих здібностей та інтересів учнів; формувати уміння учнів зв’язно висловлювати думку;

формування ключових компетентностей:

компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій – допитливість, прагнення шукати і пропонувати нові ідеї; самостійно чи в групі спостерігати та досліджувати; формулювати припущення і робити висновки на основі проведених дослідів; пізнавати себе і навколишній світ шляхом спостереження та дослідження;

вільне володіння державною мовою - уміння правильно, точно, виразно передавати свої думки засобами мови та мовлення; володіння культурним науковим та професійним мовленням з метою дії на розум та почуття; удосконалення своєї мовленнєвої культури як гуманітарної складової особистості;

інформаційно-комунікаційна компетентність  учні мають уміти шукати потрібні дані, організовувати, обробляти, аналізувати та оцінювати їх, а також продукувати і поширювати інформацію відповідно до своїх цілей

вміння вчитися – включатися в роботу відразу після вказівки вчителя, правильно висловлюватися, зосереджено слухати вчителя, відповідати на запитання, вчити застосовувати вивчені правила на практиці;

здоров'язбережувальна – правильно організовувати навчальну діяльність – змінювати види роботи, щоб запобігти втомлюваності учнів, формувати в учнів вміння активно рухатись під час фізкультхвилинки; дбайливе ставлення до власного здоров¢я і збереження здоров¢я інших людей;

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація,

 

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3-7. Психологічне налаштування на урок. Вправа - правила уроку «Дай мені 5».

Слайд 8. Ранкове коло.

Слайд 9. Ранкове коло. Гра «Катання на лижах та ковзанах»

Слайд 10. Хвилинка фенологічних спостережень.

Актуалізація опорних знань

Слайд 11-13. Відгадай загадку.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Повідомлення теми і мети уроку

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

Слайд 15. Прослухай вірш. Про які зимові слова говорить його авторка? Які слова ще можна додати?

Слайд 16. Що ти любиш робити взимку?

Слайд 17-21. Прочитай вірш.

Слайд 22. Розглянь малюнки.

Слайд 23. Розглянь малюнок. Чого не буває в природі? Поясни чому.

Слайд 24. Фізкультхвилинка.

Слайд 25. Відгадай загадку.

Слайд 26. Поміркуй.

Закріплення вивченого.

 Слайд 27. Сторінка 59, завдання 1.

Слайд 28. Сторінка 59, завдання 2.

Слайд 29. За малюнками склади історію. Чи траплялося щось подібне з тобою? Розкажи свою історію

Слайд 30. Пригадай і розкажи.

Слайд 31. Інтерактивне онлайн завдання.

Рефлексія.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні