Каталог матеріалів

Урок №43 для 3 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Які їстівні гриби, а яка – отруйні

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №43. Яке значення грибів для природи

Мета: надати уявлення про організми - тіла живої природи: гриби; вчити ознаки грибів, органи, умови, необхідні для життя різних організмів (грибів); розуміти значення води, повітря, світла, тепла для організмів; вчити розпізнавати і називати гриби різних груп (по 2-3 представники); виявляти пізнавальну активність на уроках; робити висновок про зв’язки організмів між собою і з неживою природою, виявляти емоційно-ціннісне ставлення до представників живої природи, піклуватися про них; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5-11. Загадки від грибів.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд12-13. Пригадай.

Слайд14. Запам'ятай.

Слайд15. Рухлива вправа.

Слайд16. За світлинами та описом з'ясуйте, які ознаки їстівних грибів.

Слайд17. За світлинами та описом з'ясуйте, які ознаки отруйних грибів.

Слайд18. Поміркуй.

Слайд19. Слід пам'ятати, що є відмінні ознаки отруйних грибів, якими не володіють їстівні. Ось кілька з них.

Слайд20. Перегляд відео.

Слайд21. Практична робота.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23-24. Робота в зошитах.

Підсумок

Слайд25. Висновок.

Слайд26. Чи знаєте ви, що…

Слайд27. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд28. Вправа «Незакінчене речення».

Слайд29. Рефлексія. Оберіть оцінку власного успіху, в залежності від того, як ви працювали на уроці.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні