Каталог матеріалів

Урок №43 з математики для 7 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Розв’язування вправ і задач на множення дробів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 43. Розв’язування вправ і задач на множення дробів.

Мета: закріпити знання і вміння на множення звичайних дробів і мішаних чисел; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють множити звичайні дроби і мішані числа.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Завдання Мудрої сови.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Рухлива вправа.

Слайд 8 - 29. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-4 рівня складності: №456, 457, 458, 463, 467, 468.

Слайд 30. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 31. Завдання.
Не виконуючи множення, порівняй значення виразів.

Слайд 32. Завдання: обчислити вираз.

Слайд 33 -34. Індивідуальна робота.

З одного порту одночасно в одному напрямку вирушили катер і теплохід. Катер рухався зі швидкістю 25 2/15 км/год, а теплохід — 32 5/6 км/год. Яка відстань буде між ними через 3 4/7 год?

Слайд 35. Задачі на логіку.

Знайти скільки рівносторонніх трикутників зображено на рисунку?

Підсумок

Слайд 36. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 37. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 38. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні