Каталог матеріалів

Урок №43 для 6 класу з математики за О. Істер - Ділення звичайних дробів і мішаних чисел.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 43. Ділення звичайних дробів і мішаних чисел.

Мета: сформувати вміння виконувати ділення звичайних дробів, виконувати ділення мішаних чисел, натурального числа на звичайний дріб і звичайного дробу на натуральне число; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють виконувати ділення мішаних чисел, натурального числа на звичайний дріб і звичайного дробу на натуральне число.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-9. Основні поняття з теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 10-11. Рухлива вправа.

Слайд 12 - 18. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 2 рівня складності: № 437, 438, 440,441, 442, 444, 445, 446, 449, 454.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Завдання.
Знайти значення частки.

 Слайд 21-22. Завдання:

Знайди значення виразу 3/5 ꓽ 𝑥,

якщо 𝑥=12/35;1 2/25; 2 2/35.

Слайд 23-24. Індивідуальна робота.

Одна сторона трикутника дорівнює 4 1/2 см, друга і третя — відповідно в 1 1/2 та 2 1/4 раза коротші від першої.

Знайди периметр трикутника.

Слайд 25-26. Задачі на логіку.

Є дві купи полуниць: у першій – 40, у другій – 45. За один хід можна одну купу з’їсти, а другу розділити на дві (не обов’язково рівні ). Програє той, хто не зможе зробити хід. Хто виграє при правильній грі: той, хто починає, чи його партнер?

Підсумок

Слайд 27. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 28. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 29. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні