Каталог матеріалів

Урок №43 для 1 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за О. Волощенко - Чому люди дарують подарунки?

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку я досліджую світ з використанням навчального посібника «О.В. Волощенко»

Урок №43. Чому люди дарують подарунки?

Мета: обговорити з учнями, чи знають вони, що таке подарунки і чому люди дарують один одному їх; вчити узагальнювати набуті знання та використовувати їх у повсякденному житті; заохочувати дітей розповідати про власні враження, не соромитися власних почуттів; висловлювати судження про побачене і почуте, відтворювати це засобами мистецтва; розвивати вміння порівнювати і робити висновки, правильно і чітко висловлювати свої думки; розвивати вміння чітко формулювати і висловлювати свої думки; розвивати мовлення, увагу, пам'ять, допитливість, словниковий запас; вчити уважно слухати співрозмовника; розвивати навички роботи та взаємодії з однокласниками.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Розглянь малюнок та поміркуй.

Слайд6. Прослухай вірш із заплющеними очима.

Слайд7. Поміркуй.

Слайд8. Оціни.

Слайд9. Учням 1-го класу подарували конструктор.

Слайд10. Василько з деталей конструктора спорудив будиночок.

Слайд11. Оціни.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Розглянь комікс та довідайся.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16. Наведи слова – назви емоцій та намалюй відповідні вирази облич.

Слайд17. З’єднай лінією кожен подарунок з коробкою, у яку його слід покласти.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Познач варіанти, з якими ти погоджуєшся.

Слайд20. Абетка.

Слайд21. Дізнайся, чому Дмитрик вирішив зробити подарунки своїм рідним.

Слайд22. Визнач закономірність розташування подарунків на поличках.

Слайд23. Гануся з татом купили мамі подарунок.

Слайд24. Розділи ланцюжок літер на окремі слова і дізнайся.

Слайд25. Рухлива вправа.

Слайд26. Обчисли вирази і визнач.

Слайд27. Проведи лінію від крапки, послідовно рухаючись у вказаних напрямках.

Слайд28. Поміркуй та намалюй.

Слайд29. Який об’єкт «зайвий»?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні