Каталог матеріалів

Урок №42 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Як налагоджувати гарні стосунки? Комікс: «Як діяти, якщо тебе об¬ражають?»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №42. Як налагоджувати гарні стосунки? Комікс: «Як діяти, якщо тебе ображають?»

Мета: вчитися підтримувати та приймати інших; висловлювати власні міркування про те, як налагодити гарні стосунки з іншими; відновлювати деформований текст; розв’язувати проблемні ситуації з опорою на прості математичні моделі. Об’єднувати з іншими дітьми у групу для навчання та гри, ініціювати спільні справи, ігри, розваги; спонукати учнів залучати людей, зокрема й тих, які відрізняються від нього / неї, до спілкування, гри, навчання; робити висновок про те, як спільні ігри можуть допомогти. Вчити розпізнавати вияви неповаги та приниження; уникати виявів неповаги та приниження у власній поведінці; належно реагувати на цькування, тиск та приниження.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Рудка засмутилася, що Куся не став її другом, і попросила тітоньку Джулю допомогти налагодити гарні стосунки з мурахою. Прочитай поради досвідченої бджоли і доповни їх власними.

Слайд6. Віднови прислів'я та поясни його зміст.

Слайд7. Рудка вирішила допомогти Кусі донести листочок до мурашника.

Яку відстань подолали комахи разом?

Слайд8. Корисні підказки. Дружба.

Слайд9. Поміркуй.

Слайд10. Робота в підручнику.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12-13. Прочитай вірш та уяви те, що в ньому описане. Намалюй ілюстрацію до вірша.

Слайд14. Оціни, наскільки легко тобі вдається налагоджувати гарні стосунки з однолітками.

Слайд15. Гра «Мікрофон»

Слайд16. Розглянь малюнки. Розкажи що означає дружити. Доповни перелік.

Слайд17. Рухлива вправа.

Слайд18. Робота в підручнику.

Слайд19. Як ти вдієш?

Слайд20. Впиши букви, що позначають голосні звуки. Прочитай вислів.

Слайд21. Обведи свою долоньку і на кожному пальчику запиши, до кого ти можеш звернутися, якщо тебе ображають.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Як боротись з булінгом? Поради для дітей.

Слайд24. Обери пелюстки, на яких не вірні поради.

Слайд25. Секрет дружби.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Дай відповіді на запитання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні