Каталог матеріалів

Урок №42 для 4 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Сходження на Говерлу

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С., Павич Н.М.

Урок №042. Сходження на Говерлу

Мета: продовжувати вчити наводити приклади і описувати природні угруповання своєї місцевості за планом (назва угруповання, рослини і тварини угруповання, зв’язки між ними, значення угруповання для людини); характеризувати мешканців природного угруповання, їхні зв’язки між собою і неживою природою; пояснювати залежність між умовами природної зони та її мешканцями, особливостями праці і побуту людей, які в ній проживають; аналізувати зв’язки в природних угрупованнях (організмів між собою, організмів із неживою природою); складати ланцюги живлення; характеризувати природну зону України за планом; наводити приклади використання людиною природничо-наукових знань; обговорювати безпечне й доцільне використання знань про природу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Пригадуємо.

Слайд 7. Робота з підручником.

Слайд 8. Робота з картою.

Слайд 9. Рухлива вправа.

Слайд 10. Словникова робота.

Слайд 11. Рослинний світ природної зони.

Слайд 12. Тваринний світ природної зони.

Слайд 13. Приймаємо рішення.

Слайд 14. Творче завдання.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16-18. Робота в зошитах.

Слайд 19. Перевіряємо себе.

Підсумок

Слайд 20. Коротко про головне.

Слайд 21. Чи знаєте ви, що….

Слайд 22. Домашнє завдання

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні