Каталог матеріалів

Урок №42 для 1 класу з читання за М.С. Вашуленко - Письмо. Письмо малої і великої букви и И. Розвиток зв’язного мовлення.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку українська мова (навчання грамоти) з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Підручник: «Буквар. Автори: М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко (2018)»

 

Урок №042. Письмо. Письмо малої і великої букви и И. Розвиток зв’язного мовлення. Тема «Знайомлюся із секретами слів, якими називають кількість предметів».

Очікувані результати: учні формують і розвивають навички письма; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з підручником та медіапродукцією; вчаться працювати в парах, групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

учити створювати форми друкованої та рукописної великої та малої букви и, И, писати малу і велику букву и, И, звертаючи увагу на паралельність елементів букви, початок письма великої букви; закріплювати вміння ставити питання до слів, якими називають кількість предметів; збагачувати словниковий запас;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії, контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

  • Організаційний етап
  • Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3-8.  Гра «Створюємо настрій».

Слайд 9. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 10.  Гра «Подумай, не поспішай!»

Слайд 11. Робота з віршем.

Слайд 12. Робота з конструктором LEGO. Робота в групах.

Слайд 13.  Наведіть пунктирні лінії на рибках у зошиті.

Слайд 14. Пальчикова гімнастика «Яблуко»

Слайд 15. Використання стратегії «Ромашка Блума». Робота в групах

  • Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 16. Порівняння друкованої та рукописної літери.

Слайд 17. Написання малої літери «и».

Слайд 19-20. Написання великої літери «И».

Слайд 21.  Виконайте вправу в зошиті.

Слайд 22. Фізкультхвилинка.

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Слайд 23. Робота в зошиті. (с.9)

Слайд 24. Робота в зошиті. (с.9)

Слайд 25. Робота в зошиті. (с.9)

Рефлексія уроку «Яблучний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні