Каталог матеріалів

Урок №42 для 1 класу з письма за К. Пономарьовою - Написання великої букви Р. Письмо складів, слів і речень з вивченими буквами. Розвиток зв’язного мовлення (Посуд).

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

Урок №42. Написання великої букви Р. Письмо складів, слів і речень з вивченими буквами. Розвиток зв’язного мовлення (Посуд).

Мета: ознайомити учнів з великою рукописною буквою Р, навчити писати її; формувати вміння писати склади і слова з великою буквою Р; удосконалювати вміння орієнтуватися в сітці зошита, писати ручкою, списувати речення, вести діалог, складати розповідь за малюнком; розвивати спостережливість; виховувати охайність, прагнення до чистоти, бажання допомагати дорослим у домашніх справах.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Бесіда за малюком.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Обведемо штрихпунктирні лінії.

Слайд4. Методика написання.

Слайд5. Написання.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Написання.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Написання.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Написання.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Написання.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Написання.

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17. Яку літеру зображено в зеленому кружечку? Чому? Який об’єкт зобразимо на плашці?

Слайд18. Назви предмети на столі і плиті. Для чого вони призначені? Яку шкоду зробив домовичок?

Слайд19. Розкажи про настрій посуду на кожному малюнку. Як підняти настрій посуду на другому малюнку?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. Поцікався у друзів, хто миє вдома посуд.

Підсумок

Рефлексія