Каталог матеріалів

Урок №42 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Ланцюги і мережі живлення.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №42. Ланцюги і мережі живлення.

Мета: розширити знання дітей про ланцюги живлення. Ознайомити з поняттями «утворювачі», споживачі», «руйнівники», обговорити, як формується мережа живлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь малюнок. З чого рослини отримують енергію?

Слайд6. З чого тварини отримують енергію?

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Утворювачі.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Споживачі.

Слайд12. Запам’ятай.

Слайд13. Розглянь ланцюг живлення. Поясни.

Слайд14. Розглянь ланцюг живлення.

Слайд15. Запам’ятай.

Слайд16. Довідничок.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18. Розглянь схему. Поясни.

Слайд19. Робота в зошиті.

Слайд20. Розглянь малюнок. Спробуй скласти ланцюг живлення.

Слайд21. Словничок.

Слайд22. Розглянь та поясни мережу живлення.

Слайд23-24. Хто зайвий? Чому?

Слайд25. Склади ланцюг живлення.

Слайд26. Відповідь.

Слайд27. Склади ланцюг живлення.

Слайд28. Відповідь.

Слайд29-30. Доповни ланцюг живлення.

Слайд31. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Розглянь мережу живлення. Назви рослиноїдних та м’ясоїдних тварин.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні