Каталог матеріалів

Урок №41 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Як сприймати тих, кого не знаєш?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №41. Як сприймати тих, кого не знаєш? Дослідження: «Як маленькі необачні вчинки можуть зіпсувати приязні стосунки?»

Мета: вчитися встановлювати дружні стосунки з дітьми своєї та іншої статі; передбачати, якого результату досліджень він/вона очікує; висловлювати здогад про ймовірний результат; описувати послідовність дій в експерименті; проводити (самостійно або в групі) прості досліди; обчислювати суму (додає), різницю (віднімає) зручним для себе способом у межах 100.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Прочитай слова і обери назви тих спільнот, усі члени яких знають одне одного:

Слайд5. Поміркуй.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Проведи дослід.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Обчисли.

Слайд10. Досліди, як необережні слова можуть вплинути на подальші стосунки з людьми.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Корисні підказки «Як зрозуміти іншого»

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Подивися на двох продавців. До кого з них тобі хотілося б звернутися? Чому?

Слайд15. Дізнайся більше про людей із завдання 1. Чи змінилася твоя думка? Що тепер ти можеш про них сказати? Запиши в зошиті.

Слайд16. Склади з літер, розташованих через одну, вислів. Рухайся за годинниковою стрілкою від виділеної букви. Поясни його зміст.

Слайд17. З’єднай зображення емоції та їх назви.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд18. Щоденник вражень.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні