Каталог матеріалів

Урок №41 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Що таке опорно-рухова система?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №41. Що таке опорно-рухова система?

Мета: розширити і систематизувати знання дітей про скелет людини, призначенням та дією; допомогти дітям познайомитися зі скелетом людини ( кістки , основні частини скелета, значення в організмі людини ) формувати вміння застосовувати знання у новій ситуації та практичній діяльності , виховувати переконання в необхідності зберегти здоров'я, його цінності для людини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу. Рухлива гра на згуртування колективу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Розглянь малюнок. Як рухаються діти?

Слайд5. Назви яких кісток тобі вже відомі? Підпиши їх в зошиті.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Практичне завдання.

Слайд8. Довідничок.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Припустіть, який би вигляд мало тіло будь-якої живої істоти, якби в ньому не було скелета.

Слайд11. Череп захищає головний мозок.

Слайд12. Хребет — спинний мозок.

Слайд13. Грудна клітка — серце, легені та печінку.

Слайд14. Перегляд відео.

Слайд15. Слово вчителя.

Слайд16. Обери правильну відповідь.

Слайд17. Як ми рухаємось?

Слайд18. Практична робота.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Обчисли.

Слайд21. Найбільше ти відчуваєш рухомість кісток під час ходьби та бігу.

Слайд22-23. Практична робота.

Слайд24. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Чи знаєте ви, що…

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні