Каталог матеріалів

Урок №40 для 3 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Збалансоване харчування.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №40. Збалансоване харчування.

Мета: ознайомити учнів з органами травлення та їх значенням в житті людини; формувати вміння встановлювати функціональні зв’язки (орган – його функція); сформувати в учнів потребу збалансовано харчуватися, продовжувати виховувати свідоме ставлення до правильного вибору продуктів, виховувати бажання бути здоровими.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Поясни вислів.

Слайд5. Пригадай, як живляться рослини і тварини. Чому людина повинна харчуватися?

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Робота в підручнику.

Слайд8. Запитання від Мурчика.

Слайд9. Підсумуймо.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. На малюнку розгляньте будову травної системи. Розкажіть про шлях їжі.

Слайд13-15. Запам’ятай.

Слайд16. Перегляд відео.

Слайд17. Побесідуймо.

Слайд18-19. Словничок.

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21. Назви органи травлення.

Слайд22. Слово вчителя.

Слайд23. Робота в підручнику.

Слайд24. Запитання від Мурчика.

Слайд25. Слово вчителя.

Слайд26. Розкажи.

Слайд27. Висновок.

Слайд28. Гра «Країна здорових людей»

Слайд29. Розкажи.

Слайд30. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Online завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні