Каталог матеріалів

Урок №40 для 1 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за О. Волощенко - Що можна побачити в космосі?

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку я досліджую світ з використанням навчального посібника «О.В. Волощенко»

Урок №40. Що можна побачити в космосі?

Мета: допомогти учням засвоїти поняття «космос» та «Сонячна система», ознайомити з планетами Сонячної системи, підвести до розуміння унікальності нашої планети, адже тільки на ній є життя; формувати елементарні уявлення про зорі, сузір’я та інші небесні тіла, закріпити знання про назви геометричних фігур та вчити за допомогою частин створювати ціле; розвивати вміння чітко формулювати і висловлювати свої думки; розвивати мовлення, увагу, пам'ять, допитливість, словниковий запас; вчити уважно слухати співрозмовника; розвивати спостережливість, мислення, увагу, вміння співпрацювати; виховувати відповідальність за свої вчинки; розвивати навички роботи та взаємодії з однокласниками.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Розглянь малюнок та розкажи.

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Щороку вчені відкривають у Всесвіті кілька нових планет.

Слайд8. Придумай та намалюй.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Допоможи космонавтам скласти обіднє меню.

Слайд11. Запиши вираз, який запустить ракету в політ.

Слайд12. Абетка.

Слайд13. Дізнайся, що Захар побачив у телескоп.

Слайд14. Поміркуй та розкажи.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. «Пролети» вказаним маршрутом і прочитай слово.

Слайд17. Віднови числові ряди.

Слайд18. Розгадай ребус та дізнаєшся.

Слайд19. Поміркуй та склади речення.

Слайд20. Рухлива вправа.

Слайд21. Розглянь малюнок та побудуй звукові схеми слів.

Слайд22. Розглянь малюнок.

Слайд23. Відшукай сузір’я та наведи їхні назви.

Слайд24. Прочитай комік та довідайся.

Слайд25. Домалюй потрібну кількість об’єктів у кожному рядку.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні