Каталог матеріалів

Урок №40 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Пригода друга. М'язи та кістки.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №40. Пригода друга. «М'язи та кістки».

Мета: розвивати читацькі навички, зокрема вміння аналізувати художній текст, розпізнавати емоції персонажів; розширити і систематизувати знання дітей про опорно – рухову систему людини, поглиблювати знання про системи органів людського організму; активізувати пізнавальну діяльність дітей; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати інтерес до вивчення людського організму.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4-8. Артикуляційна вправа «Звуконаслідування»

Слайд9. Робота над чистомовкою.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11-13. Пригода друга «М’язи і кістки»

Слайд14.Гімнастика для очей.

Слайд15-17. Пригода друга «М’язи і кістки»

Слайд18. Побесідуймо.

Слайд19. Знайди серед тверджень про опорно-рухову систему хибне.

Слайд20. Робота в підручнику.

Слайд21. Пригадай зміст прочитаного уривка. Визнач, які висловлювання істинні, а які – хибні.

Слайд22. З’єднай лінією слово й відповідну звукову схему.

Слайд23.Фізкультхвилинка.

Слайд24. Розв’яжи рівняння і довідайся, скільки м’язів задіяно в одному твоєму кроці.

Слайд25. Виконай завдання в зошиті.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Поміркуй.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні