Каталог матеріалів

Урок №4 для 1 класу з музичного мистецтва за Л. Аристовою - Звуки і лінії

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №4. Звуки і лінії

Музичні звуки (гучні, тихі; форте, піано), динаміка; марш.

СММ: Є. Юцевич «Марш солдатиків»; колискова «Ой ходить сон» (сопілка).

СМ: м/ф «Світ чекає на відкриття. Сопілка».

ХТД: «Мушка лапки рахувала», муз. А. Олєйнікової, сл. Т. Єфімової (укр. текст Л. Ратич) – виконання.

Мета: формувати знання про музичні звуки (гучні та тихі), продовжувати ознайомлювати з головними правилами слухання музики і співу; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.

Очікувані результати: здобувач освіти співає вокальні вправи, дитячі пісні (зокрема «Мушка лапки рахувала» муз. А. Олєйникової сл. Т. Єфімова (укр. текст Л. Ратич)) у відповідному настрої, характері; дотримується правил співу (постава, дихання); виконує пісні «в ролях», відтворюючи образ мімікою, пластикою рухів; імпровізує голосом (музичні, мовленнєві інтонації), на музичних інструментах; рухається в ритмі і темпі музики, узгоджує свої рухи з музичним супроводом (співом); імпровізує засобами пантоміми (міміка, жести); сприймає твір мистецтва та висловлює враження, добирає із запропонованих слів співзвучні особистим емоціям; визначає регістр (високий, середній, низький), динаміку (гучно, тихо), характеризує мелодію; називає твори мистецтва, що змінюють або передають його/її настрій; презентує результати власної творчості (співає пісні, виконує танцювальні рухи), бере участь у колективному виконанні творчого задуму; дотримується правил творчої співпраці.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш і налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Сьогодні на уроці вас чекає відкриття

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4. Пригадайте!

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5-6. Запам'ятайте!

Слайд7. Пригадайте.

Слайд8. Слово вчителя

Слайд9. Запам'ятайте!

Слайд10. Послухайте: Є. Юцевич «Марш солдатиків».

Слайд11. Покрокуйте разом із солдатиками – чітко і рішуче.

Слайд12. Послухайте: Колискова «Ой ходить сон» у виконанні на сопілці.

Слайд13. Визначте, яка мелодія у колисковій пісні.

Слайд14. Перегляньте мультфільм «Світ чекає на відкриття. Сопілка»

Слайд15. Дайте відповіді на запитання.

Слайд16. Фізкультхвилинка

Слайд17-18. Пригадайте текст пісні «Мушка лапки рахувала».

Слайд19. Виконуємо пісню «Мушка лапки рахувала».

Слайд20. Гімнастика для очей

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Пригадайте, які бувають музичні звуки.

Підсумок

Рефлексія

Слайд22. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні